NOVINKA v doručovaní do domácich D.Boxov. V čom sú kuriéri DPD prví?

Do privátnych balíkoboxov môže zásielku s povolením majiteľa vložiť každý. Od suseda, ktorý Vám vracia knihu až po kuriérov s balíkmi. Výhody doručovania zásielok do balíkoboxov sú predovšetkým pre kuriérov aj majiteľa boxu obrovské. Kuriér nemusí čakať na klienta, čo mu ušetrí čas a peniaze. Majiteľ boxu môže byť v práci alebo na dovolenke a stále môže dostať svoj objednaný tovar. Balíkoboxy sú navyše vybavené bezpečnostnými prvkami, takže jeho obsah je chránený pred neoprávneným prístupom.


Spoločnosť DPD sa ako prvá môže pochváliť inováciou automatického doručovania. Pri objednávaní zásielok z e-shopov na doručenie domov prostredníctvom kuriérskych služieb od spoločnosti DPD, ich kuriéri dokážu doručiť zásielky bez toho, aby ich majitelia domácich D.Boxov museli inštruovať cez telefón. Vďaka takejto integrácii kuriér dokáže doručiť tovar do balíkoboxov automaticky a bez problémov, navyše vie, že nemusí na zákazníka čakať či zásielku nedoručiť z dôvodu neprítomnosti. Pevne veríme, že takéto prepojenie a následne automatický proces doručenia balíkov je cesta ako zabezpečiť prijatie svojej objednanej zásielky do vlastného balíkoboxu efektívnejšie a komfortnejšie.

Balíkoboxy sú skvelou voľbou pre každého, kto chce mať istotu, že jeho objednané veci budú bezpečne doručené na správne miesto. Sú to tiež najlepšie riešenia pre tých, ktorým sa nechce čakať doma na kuriéra alebo chodiť si pre balíky na výdajné miesta. D.Boxy sú vhodné pre každého, kto hľadá pohodlný spôsob prijatia svojej objednanej zásielky.

 

 

Pozrite si ilustračné video ako funguje doručovanie do domáceho D.Boxu s automatickým procesom na strane kuriérov DPD.