VÝDAJNÉ MIESTA A RIEŠENIA PRE FIRMY

D.Box je priestor, kde sa maloobchod a e-shop stretáva so spotrebiteľmi. Pomôže Vám vytvoriť samoobslužné výdajné miesta pre zákazníkov alebo aj schránky na balíky pre zamestnancov.

Od riešení pre malé i veľké kamenné predajne, výdajné miesta e-shopov či distribútorov, cez kancelárske budovy alebo bytové domy, až po knižnice a úrady v mestách i obciach.

D.Box pre váš biznis

Otvorené 24 hodín, 7 dní v týždni

Nákup sa končí až doručením. Aj napriek všemožnej snahe nemožno vyhovieť každému s otváracími hodinami vašej prevádzky. Direct4.me prináša vašim zákazníkom šikovné a dostupné riešenie v podobe D.Boxu. Tovar, ktorý si objednajú na osobný odber jednoducho vložíte do D.Boxu, výdajného boxu priamo pred predajňou, pošlete informáciu zákazníkovi na jeho telefónne číslo a on si môže tovar vyzdvihnúť hoci aj o polnoci.

Myslite mimo boxu s D.Boxom!

Predstavte si zariadenie, ktoré slúži na doručenie alebo vyzdvihnutie zásielky kedykoľvek počas dňa i noci. Ale prečo ostať iba pri predstavách? Staňte sa priekopníkmi vo svojom biznise alebo sa inšpirujte úspešnými príbehmi našich zákazníkov a využite všetky výhody, ktoré D.Box ponúka pre Váš biznis.

Myslite nekonvenčne s D.Boxom

Predstavte si zariadenie, ktoré slúži na doručenie alebo vyzdvihnutie zásielky kedykoľvek počas dňa i noci. Prečo však ostať iba pri predstavách? Staňte sa priekopníkmi vo svojom biznise alebo sa inšpirujte úspešnými príbehmi a využite všetky výhody, ktoré D.Box ponúka pre váš biznis.