SME NA JEDNEJ LODI

Pomáhame kuriérom zefektívniť a uľahčiť si prácu.

Hlavná myšlienka projektu vznikla práve vďaka skúsenostiam, ktoré nemajú radi ani zákazníci, ani kuriéri. Nedoručenie z dôvodu neprítomnosti oberá o čas a pohodlie obe strany. Poďme sa pozrieť čo vás, kuriérov, čaká pri prvom stretnutí s D.Boxom.

Ušetrite svoj čas

Zákazníka nemusíte vopred kontaktovať a už vôbec nie naňho čakať. Len odomknete D.Box, vložíte zásielku, zavriete a môžete pokračovať ďalej. Informáciu o doručení zákazníkovi za vás systém odošle automaticky.

Znížte počet nedoručených zásielok na minimum

Prišiel kuriér a doma nie je nikto, kto by prevzal zásielku? Žiaden problém. Dokonca ani vtedy, keď potrebujete susedovi vrátiť požičanú vŕtačku.

Nechajte mu ju vo vašom D.Boxe. Stačí len poslať SMS a poverená osoba dostane prostredníctvom zvukového tokenu prístup do vášho D.Boxu!

Flexibilná integrácia

Bez potreby integrácie

D.Box je možné otvoriť aj bez nutnosti stiahnutia aplikácie. Naskenovaním QR kódu na displeji D.Boxu otvoríte link, ktorý vám umožní bezproblémové a okamžité otvorenie boxu. Oveľa jednoduchšie to však bude s našou aplikáciou.

Výhody s integráciou

Integrácia umožňuje využívať všetky výhody komplexného systému Direct4.me. Pri doručovaní nemusíte nič vypĺňať dvojmo, čím znižujete riziko chýb. Pracujete s vlastnou firemnou aplikáciou a tok dát prebieha automaticky na pozadí.

Súčasťou služby Direct4.me je webová platforma, aj mobilná biznis aplikácia

Zážitok s D.Boxom

Jednoduchý prístup

Doručenie balíkov ešte nikdy nebolo jednoduchšie. D.Box otvoríte zvukovým tokenom, vložíte zásielku a zavriete dvierka. Hotovo! Doručené.

Zvýšenie efektivity

Naplánujte si itinerár jázd bez ďalších neočakávaných výjazdov. Vďaka rezervácii D.Boxu doručujete efektívne a presnú trasu viete vopred.

Bezkontaktné doručovanie

Zabudnite na nekonečné telefonáty prijímateľom a čakanie na odozvu. Služba D.Box eliminuje nutnosť akéhokoľvek kontaktu kuriéra s príjemcom zásielky.