Vlastné výdajné miesto len za 99€ – LIMITOVANÁ PONUKA

Chcete ponúknuť svojim klientom možnosť vyzdvihnúť si svoje objednávky nepretržite 24/7 vrátane sviatkov či víkendov? Prečítajte si, ako na to bez prvotných investícií ale aj bez toho, aby ste museli meniť pracovnú dobu a otváracie hodiny.

 

Máte obmedzené otváracie hodiny napríklad od 9:00 do 17:00 v pracovné dni a hľadáte spôsob akým sa viac priblížiť k svojim zákazníkom a chceli by ste ich obslúžiť aj po pracovnej dobe ?

Vlastné výdajné miesto je možné vytvoriť si jednoducho s balíkoboxmi Direct4.me a svojim zákazníkom ponúknuť pridanú hodnotu v podobe osobného odberu s možnosťou vyzdvihnutia tovaru kedykoľvek to zákazníkovi vyhovuje.

A ako to funguje v praxi? Ak si zákazník zvolí formu doručenia tovaru osobný odber na predajni a nestihne si objednávku vyzdvihnúť v rámci otváracích hodín, tovar bude automaticky vložený do D.Boxu, kde je pripravený na vyzdvihnutie kedykoľvek. Zákazníkovi príde SMS a notifikácia s informáciou o doručeobjednávky do balíkoboxu a návodom na vyzdvihnutie. Po vyzdvihnutí objednávky dostávate notifikáciu Vy, čím je objednávka považovaná za vybavenú a D.Box je pripravený pre ďalšieho zákazníka alebo zvozové zásielky e-shopov pre doručovateľské spoločnosti.

Častokrát sme sa stretli s klientmi, ktorí mali záujem o produkt, ale obstarávacia cena viacpriehradkových balíkoboxov bola pre nich príliš vysoká. Preto sme sa rozhodli pristúpiť k limitovanej akcii, ktorá sa nebude opakovať! Do tejto ponuky sme zaradili 20 kusov dokovacích stojanov, pri ktorých nemusíte váhať a prepočítavať investíciu, ale môžete si plne využívať na dva roky len za 99€ mesačne.

D.Boxy odporúčame všetkým e-shopom aj kamenným predajniam, ktoré sa chcú priblížiť zákazníkom a poskytnúť nadštandardný komfort pri osobnom odbere a tým, ktorí chcú zefektívniť svoju logistiku a spoluprácu s kuriérmi. A túto ponuku zase odporúčame všetkým tým, ktorý si chcú výhody fungovania s balíkoboxmi Direct4.me vyskúšať bez prvotnej investície.

/Táto ponuka je limitovaná na počet 20 kusov stojanov/


Pozrite si video, ktoré sme pripravili v spolupráci s predajňou a e-shopom JAMA LEVOVA, o tom ako to funguje v praxi.

 

Pre viac informácií vyplňte náš kontaktný formulár alebo nám napíšte na info@direct4me.sk