Bytové domy

Určite to poznáte. Kuriér Vám volá, že má pre Vás zásielku, ale akurát nie ste doma. V lepšom prípade ju preberie suseda z vedľajšieho vchodu, v tom horšom musíte ísť na výdajné miesto. My máme riešenie aj pre obyvateľov bytových domov. Zdieľajte D.Boxy a využívajte všetky výhody, ktoré systém Direct4.me ponúka.

Vyskladajte si vlastnú konfiguráciu z jednotlivých D.Boxov, ktoré nájdete v našom e-shope a namontujte ich na stenu pred vchod. Na začiatok možno nepotrebujete D.box pre všetkých, keďže si nie všetci objednávajú veci každý deň. Kapacitu boxov viete zdieľať a keď už kapacita nebude postačovať, môžete pridať ďalšie, presne podľa potreby.

Ak nemáte vo vstupe dosť miesta nevadí. Naše stojany a multiboxy s 3 až 27 priehradkami je možné umiestniť na chodník pred bytovku alebo na parkovisko.

Maximálny komfort

V prípade, že pripravujete celkovú rekonštrukciu, máme riešenie, ktoré nahradí aj klasickú poštovú schránku. Naše 80L a 160L D.Boxy máme aj vo variante so vstavaným poštovým priečinkom.

Elegantný dizajn, ktorý nevyrušuje.

D.Boxy sú navrhnuté tak, aby sa hodili do akéhokoľvek prostredia a nezvyšovali úroveň vizuálneho smogu. Výhodou zjednoteného dizajnu je, že jednotlivé D.boxy aj stojany môžete navzájom kombinovať bez toho, že by to bolo rušivé.