Bytové domy

Určite to poznáte. Kuriér Vám volá, že má pre Vás zásielku, ale akurát nie ste doma. V lepšom prípade ju preberie suseda z vedľajšieho vchodu, v tom horšom musíte ísť na výdajné miesto. My poskytujeme riešenie aj pre obyvateľov bytových domov. Zdieľajte D.Boxy a využívajte všetky výhody, ktoré systém Direct4.me ponúka.

Vyskladajte si vlastnú konfiguráciu z jednotlivých D.Boxov, ktoré nájdete v našom e-shope a namontujte ich na stenu pred vchod. Na začiatok možno nepotrebujete D.Box pre všetkých. Kapacitu boxov viete zdieľať a keď už kapacita nebude postačovať, môžete pridať ďalšie, presne podľa potreby.

Ak nemáte vo vstupe dosť miesta nevadí. Naše dokovacie stojany a Multiboxy od 3 do 27 priehradiek je možné umiestniť na chodník pred bytovku alebo na parkovisko.

Maximálny komfort

V prípade, že pripravujete celkovú rekonštrukciu, máme riešenie, ktoré nahradí aj klasickú poštovú schránku. Naše 80 litrové a 160 litrové  D.Boxy máme aj vo variante so zabudovanou poštovou priehradkou.

Elegantný dizajn, ktorý nevyrušuje

D.Boxy sú navrhnuté tak, aby sa hodili do akéhokoľvek prostredia a nezvyšovali úroveň vizuálneho smogu. Výhodou zjednoteného dizajnu je, že jednotlivé D.Boxy aj stojany môžete navzájom kombinovať bez toho, že by to bolo rušivé.