Váš vlastný balíkobox

D.Box je inteligentný balíkobox od Direct4.me - samoobslužný smart box pre bezpečné a spoľahlivé doručenie zásielok. Môže byť namontovaný priamo pred dverami Vášho domu, bytového domu či firmy. Získate tak možnosť doručenia balíkov kedykoľvek a od kohokoľvek - od kuriéra, poštára, e-shopu alebo aj suseda.

Spoločnosť Direct4.me pomáha doručiť zásielky až k dverám aj bez Vašej prítomnosti.

Typy D.Boxov

Naše privátne balíkoboxy, D.Boxy, sa dodávajú v rôznych rozmeroch. Ako samostatné smart schránky na balíky môžu byť namontované priamo na stenu alebo zabudované do dokovacieho stojana. Práve modularita a stohovateľnosť D.Boxov umožňuje vytvoriť úložný priestor akejkoľvek kapacity. K dispozícii máme aj Multiboxy dostupné v konfiguráciách až do 27 priehradok, ktoré sú vhodné na vytvorenie siete samoobslužných výdajných miest na prepojenie maloobchodov a e-shopov s poskytovateľmi logistických a kuriérskych služieb.

Ovládané prostredníctvom aplikácie

Ak si D.Box zakúpite, viete ho jednoducho aktivovať, nastaviť si parametre či prípadne zdieľať prístup rodine a priateľom. V bezplatnej aplikácii získate podrobný prehľad o zásielkach a zabezpečí Vám najpohodlnejší spôsob preberania a vkladania balíkov. Vďaka aplikácii ovládate všetky funkcie D.Boxu - základné služby ako zamknutie/otvorenie D.Boxu, možnosť zdieľania zvukových tokenov s priateľmi, bezkontaktný prístup cez DoV, zoznam digitálnych potvrdení o doručení, podpora a pravidelný update platformy Direct4me vrátane aktualizácie firmware D.Boxov.

Vyberte si z našej ponuky to najvhodnejšie pre Vás

D.Boxy sú vhodné naozaj pre každého. Je možné ich umiestniť ako privátne boxy na balíky do rodinných domov alebo aj pred bytové domy ako komunitné balíkoboxy. Firemné riešenia sú vhodné pre malé i veľké kamenné predajne, výdajné miesta e-shopov či distribútorov. Použitie aj pre kancelárske budovy, knižnice či úrady v mestách i obciach.