Váš vlastný balíkobox

Direct4.me je inteligentný balíkobox pre bezpečné a spoľahlivé doručenie Vašich zásielok. Či už bude namontovaný priamo pred dverami Vášho domu, bytového domu alebo firmy, získate možnosť doručenia zásielky kedykoľvek a od kohokoľvek - od kuriéra, poštára, e-shopu alebo aj suseda.

Spoločnosť Direct4.me pomáha doručiť zásielky až k dverám aj bez Vašej prítomnosti.

Typy D.Boxov

Naše D.Boxy sa dodávajú v rôznych rozmeroch. Môžu byť namontované priamo na stenu alebo zabudované do dokovacieho stojana. Práve modularita a stohovateľnosť D.Boxov umožňuje vytvoriť úložný priestor akejkoľvek kapacity. K dispozícii máme aj Multiboxy dostupné v konfiguráciách až do 27 priehradok, ktoré sú vhodné na vytvorenie siete výdajných miest na prepojenie maloobchodov a e-shopov s poskytovateľmi logistických a kuriérskych služieb.

Ovládané prostredníctvom aplikácie

Ak si D.Box zakúpite, viete ho jednoducho aktivovať, nastaviť si parametre či
prípadne zdieľať prístup rodine a priateľom. V bezplatnej aplikácii získate
podrobný prehľad o zásielkach a zabezpečí Vám najpohodlnejší spôsob preberania aj vkladania zásielok. Vďaka aplikácii ovládate všetky funkcie D.Boxu - základné
služby ako uzamknutie/otvorenie D.Boxu, možnosť zdieľania zvukových tokenov s priateľmi, bezkontaktný prístup cez DoV, zoznam digitálnych potvrdení o doručení, podpora a pravidelný update platformy Direct4me vrátane aktualizácie firmware D.Boxov.

Vyberte si z našej ponuky to najvhodnejšie pre Vás

D.Boxy sú vhodné naozaj pre každého. Je možné ich umiestniť do rodinných domov aj pred bytové domy ako komunitné balíkoboxy. Pre firmy poskytujeme riešenia pre malé i veľké kamenné predajne, výdajné miesta e-shopov či distribútorov, cez kancelárske budovy alebo bytové domy, až po knižnice a úrady v mestách i obciach.