VÁŠ PRIVÁTNY BALÍKOBOX

Preberajte zásielky bezpečne a kedykoľvek. Aj bez vašej prítomnosti vďaka domácej poštovej smart schránke na balíky, D.Boxu. Použitie ako privátna schránka na balíky pred domom alebo komunitný balíkobox pred bytovým domom.

Hlavná myšlienka projektu vznikla práve vďaka skúsenostiam, ktoré nemajú radi ani zákazníci, ani kuriéri. Nedoručenie z dôvodu neprítomnosti oberá o čas a pohodlie obe strany. Poďme sa pozrieť, aké výhody ponúka služba Direct4.me.

1.

Bezpečné doručenie zásielok od kuriérov

Balíkoboxy od Direct4.me sú nastavené tak, aby do nich zásielku vedel vložiť na základe povolenia majiteľa boxu každý kuriér. Automatizácia doručovania zásielok kuriérmi do privátnych D.Boxov je inováciou, ktorú ako prvá vie garantovať spoločnosť DPD. Vďaka takejto integrácii kuriér zákazníka nemusí vopred kontaktovať a už vôbec nie naňho čakať či zásielku nedoručiť z dôvodu neprítomnosti.

2.

Jednoduchá inštalácia, nízke prevádzkové náklady a bohaté možnosti využitia

Balíkové schránky D.Boxy sú odolné voči poveternostným vplyvom (krytie IP 54) a nepotrebujú pripojenie k elektrickej sieti (220 V) či k internetu. Napájanie je zabezpečené štyrmi 1,5 V AA batériami až po dobu jedného roka.
D.Box môžete využiť pri preberaní zásielok od kuriéra, Vy môžete byť v práci alebo na dovolenke a stále môže dostať svoju objednanú zásielku. Alebo do D.Boxu môžete vkladať zásielky Vy, napríklad keď chcete susedovi vrátiť požičanú knihu.

Myslite nekonvenčne s D.Boxom

Predstavte si zariadenie, ktoré slúži na doručenie alebo vyzdvihnutie zásielky kedykoľvek počas dňa i noci. Prečo však ostať iba pri predstavách? Kúpte si D.Box a ušetrený čas venujte rodine alebo svojim záľubám.

Osobný balíkobox D.Box môže byť len váš. Okrem využívania verejnej siete ponúkame aj možnosť kúpy vlastného D.Boxu. Pozrite si našu ponuku a prijímajte zásielky kedykoľvek a bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Jednoduché ovládanie

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Direct4.me pre podrobný prehľad o zásielkach a najpohodlnejší spôsob otvárania. Že nemáte smartfón? Nevadí! D.Box viete otvoriť aj pomocou obyčajného tlačidlového mobilného telefónu. Stačí zavolať na bezplatné číslo z doručenej SMS a postupovať podľa inštrukcií. Dokonca môžete prístup aj zdieľať.

Technická špecifikácia D.Boxu