VÁŠ OSOBNÝ BALÍKOBOX

Preberajte zásielky bezpečne a kedykoľvek… aj bez vašej prítomnosti vďaka D.Boxu.

Hlavná myšlienka projektu vznikla práve vďaka skúsenostiam, ktoré nemajú radi ani zákazníci, ani kuriéri. Nedoručenie z dôvodu neprítomnosti oberá o čas a pohodlie obe strany. Poďme sa pozrieť, aké výhody ponúka služba Direct4.me.

1.

Jednoduchá inštalácia a nízke prevádzkové náklady.

D.Boxy sú odolné voči poveternostným vplyvom (krytie IP 54) a nepotrebujú pripojenie k elektrickej sieti (220 V) či k internetu. Napájanie je zabezpečené štyrmi 1,5 V AA batériami až po dobu jedného roka. Platíte len paušál za službu.

2.

Bohaté možnosti využitia.

Prišiel kuriér a doma nie je nikto, kto by prevzal zásielku? Žiaden problém. Dokonca ani vtedy, keď potrebujete susedovi vrátiť požičanú vŕtačku.

Nechajte mu ju vo vašom D.Boxe. Stačí len poslať SMS a poverená osoba dostane prostredníctvom zvukového tokenu prístup do vášho D.Boxu!

3.

Bezpečné doručenie.

Zdravie je prvoradé. Kuriéri doručujú zásielky bez akéhokoľvek osobného kontaktu s prijímateľom. A to aj v čase pandémie.

Myslite nekonvenčne s D.Boxom

Predstavte si zariadenie, ktoré slúži na doručenie alebo vyzdvihnutie zásielky kedykoľvek počas dňa i noci. Prečo však ostať iba pri predstavách? Kúpte si D.Box a ušetrený čas venujte rodine alebo svojim záľubám.

Náš D.Box môže byť len váš. Okrem využívania verejnej siete ponúkame aj možnosť kúpy vlastného D.Boxu. Pozrite si našu ponuku a prijímajte zásielky kedykoľvek a bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Jednoduché ovládanie

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Direct4.me pre podrobný prehľad o zásielkach a najpohodlnejší spôsob otvárania. Že nemáte smartfón? Nevadí! D.Box viete otvoriť aj pomocou obyčajného tlačidlového mobilného telefónu. Stačí zavolať na bezplatné číslo z doručenej SMS a postupovať podľa inštrukcií. Dokonca môžete prístup aj zdieľať.

Technická špecifikácia D.Boxu